Wynajmował dom mamie z 4 dzieci. Gdy raz wszedł do środka, zwymiotował.


.

To, co przytrafiło się 43-latkowi z Wielkiej Brytanii, to największy koszmar każdego, kto wynajmuje mieszkanie.

W lokalu Shahina Miaha zamieszkała matka z czwórką dzieci. Właściciel przez kilka lat nie miał z nią żadnego problemu, ale teraz odkrył, że jego mieszkanie zamieniło się w prawdziwe wysypisko.

5 lat temu do domu 43-latka wprowadziła się kobieta z dziećmi. Bardzo zależało jej na tym lokalu, bo miał aż trzy sypialnie. Wydawał się wręcz idealny dla niej i czwórki dzieci. Z początku kobieta zdawała się być wręcz idealną lokatorką. Kłopoty zaczęły się rok temu.

.

.

..

Shahin Miah zauważył, że jego lokatorka zaczęła zachowywać się dziwnie. Kompletnie przestała otwierać okna i nie odsuwała zasłon. Natomiast w dniu odbioru odpadów nie wystawiała kosza na śmieci.

„Zrobiłem się podejrzliwy, kiedy do tego wszystkiego przestała wpuszczać mnie do mieszkania. Próbowałem odwiedzić ją przez pięć miesięcy bez skutku. Za każdym razem mówiła, że jest zajęta i że właśnie wychodzi. Pytałem, kiedy w takim razie ma czas, ale nigdy nie doczekałem się odpowiedzi.”

..

.

.

4 miesiące temu z 43-latkiem skontaktował się dostawca gazu. Powiadomił go, że pracownicy nie mogą skontaktować się z kobietą. Okazało się, że w domu od ponad miesiąca nie było dostępu do gazu.

.

.

.

Czytaj dalej na kolejnej stronie

..