Oto dlaczego kobiety, które pozostają singielkami przez długi czas są najszczęśliwsze

Gdy przychodzi do randek, inteligentne kobiety potrafią być bardzo wybredne. Wolą poczekać na odpowiednią osobę, niż angażować się w związek z powodu presji otoczenia. Coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę, że nie ma nic złego w byciu singlem z wyboru. Co więcej, takie życie ma całkiem sporo zalet. Oto powody dla których kobiety nie śpieszą się z szukaniem partnera.

.


.

1. Mają więcej czasu dla siebie


.
Kobiety w związkach często narzekają na brak czasu dla siebie. Cały czas muszą poświęcać go partnerowi czy dzieciom. Gdy jesteś singielką, cały wolny czas należy tylko do ciebie i możesz przeznaczyć go na co tylko chcesz.

2. Nie czują presji by bez przerwy spełniać oczekiwania partnera


.
Pamiętanie o urodzinach, walentynkach, planowanie wspólnych wyjazdów – można tak wymieniać. Związek to mnóstwo pracy, która czasem może stać się przytłaczająca. Gdy jesteś sama, nie musisz nikomu imponować. Robisz wszystko w swoim tempie, dzięki czemu unikasz stresu.

3. Skupiają się na karierze i odkrywają czego tak naprawdę chcą


.
W wielu przypadkach, poważny związek oznacza koniec marzeń. Kobieta często poświęca własne szczęście na rzecz uszczęśliwiania osób z najbliższego otoczenia. Z kolei singielki nie mają takich zmartwień. Mogą skupiać się na własnej karierze i rozwoju osobistym, dzięki czemu odnoszą sukcesy i czują się spełnione.

..