8 niesamowitych dzieci, w których istnienie ciężko uwierzyć! Musisz zobaczyć je na własne oczy!


.

Każde dziecko jest na swój sposób wyjątkowe. Niektóre są bardziej radosne, inne poważniejsze, ale każde z nich zadziwia nas swoim pięknym i unikalnym wyglądem. Natura zaskakuje nas, tworząc wyjątkowe osoby o wyjątkowych cechach – oto 8 z nich:

.

1. Nariyana

.

.

2. Milliana Worthy

Milliana przyszła na świat z siwymi włosami. Dziewczynkę dotknęła niezwykle rzadka cecha genetyczna. Jej matka, 23-letnia Brianna Worthy także urodziła się z siwą grzywką. Milliana jest już czwartą generacją w swojej rodzinie posiadającą tę niecodzienną anomalię.

.

3. Junior Cox-Noon

Ten niesamowity chłopiec urodził się w Brighton, ważąc 4.5 kilograma. Szybko stał się on lokalną sensacją, za sprawą swoich niewiarygodnie gęstych włosów, będących wynikiem rzadkiego genetycznego defektu. Chłopiec zyskał przydomek „mały niedźwiadek.”

.

4. Dzhambulat Khatokhov

Dzhambulat znany jest jako najcięższe dziecko na świecie. Trafił on nawet do Księgi Rekordów Guinnessa. Urodził się on w 1999 roku i początkowo ważył tyle co inne dzieci. Jednak po ukończeniu roku, jego waga wynosiła już 17 kg, a w wieku 2 lat ważył 34 kg..